"Mieszczańska" Restauracja

ul. Zwierzyniecka 29, 31-102 Kraków tel. +48 (12) 431 15 34 fax. +48 (12) 431 15 49
Strona Internetowa: http://www.restauracja.krakow.pl  Wyświetlono: 16934
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (12) 431 15 34
fax: +48 (12) 431 15 49
www: http://www.restauracja.krakow.pl
e-mail: restauracja@mieszczanska.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 11:00 - 23:00
Sobota - Niedziela 11:00 - 23:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Restauracja Mieszczańska leży w centrum miasta, dwa kroki od Wawelu i 5 minut od Rynku Głównego. Dzięki temu stanowi doskonały punkt wyjść do przechadzki po Krakowie. Mieścimy się w sąsiedztwie najlepszych hoteli (Sheraton, Ibis, Novotel Centrum, Radisson i Cracovia), których goście chętnie korzystają z naszych usług.

W trzech salach - mieszczańskiej, myśliwskiej i chłopskiej - czekają na miłych Gości specjały kuchni staropolskiej, polskiej i regionalnej. W naszym menu najbardziej nawet wyrafinowani smakosze znajdą coś dla siebie. Czekamy na gości indywidualnych i na grupy, na każdego głodnego kulinarnych wrażeń. Zapraszamy na służbowy lunch lub romantyczną kolację przy świecach. Atmosfera restauracji, urozmaicone menu oraz perfekcyjna obsługa to nasz przepis także na udane przyjęcia okolicznościowe, imprezy firmowe, wieczory kawalerskie. Czy to wesele, czy chrzciny, komunie, czy urodzinowa feta, przy suto zastawionych stołach miło upłyną chwile biesiady. Organizujemy również bankiety, wesela Kraków i okolice, zapewniamy catering, dom weselny Kraków, a blisko restauracje Rynek Główny.

Tagi

restauracja mieszczańska w Krakowie, kuchnia staropolska, kuchnia polska, kuchnia regionalna, kolacja, lunch Kraków, obiad Kraków, przyjęcia okolicznościowe małopolska, przyjęcia okolicznościowe Kraków, organizacja chrzcin w Krakowie, organizacja urodzin w Krakowie, organizacja wesel małopolska, organizacja wesel w Krakowie, restauracja Kraków, tradycyjna kuchnia polska, kuchnia tradycyjna Kraków, gastronomia Kraków, restauracje w centrum Krakowa, kuchnia staropolska Kraków, kuchnia regionalna Kraków, bigos po staropolsku

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl