Wyświetlono: 5344
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 822 43 12
fax: +48 (22) 822 11 35
www: http://www.studio1.pl
e-mail: info@studio1.com.pl

Opis firmy

Ponad 30 lat działalności w branży estradowej. Bardzo bogate doświadczenie w organizacji i obsłudze najróżniejszych form eventów: imprez promocyjnych, konferencji, koncertów, prezentacji, seminariów, pokazów mody, pikników i imprez sportowo – rekreacyjnych.

Ogromnym atutem jest doświadczona, wyedukowana i kreatywna kadra pracowników oraz szerokie i stale unowocześniane zaplecze techniczne. Nasza chluba to system D&B oraz mikser DIGIDI PROFI ( jak to pięknie brzmi!).

Nasza oferta przedstawia główne dziedziny, w jakich od lat się specjalizujemy tj. nagłośnienie, oświetlenie, obsługa wizyjna a także impresariat artystyczny i zespół hostess wspierających większość wydarzeń promocyjnych. W razie potrzeby korzystamy z pomocy zaprzyjaźnionych, w pełni profesjonalnych firm.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, mając na uwadze satysfakcję naszych klientów. Wachlarz naszych usług nieustannie się rozwija w zależności do oczekiwań klientów a także nowych możliwości, jakie generuje postęp technologiczny. Podejmujemy się również wielu działań specjalistycznych jak wstawianie samochodów lub innych prezentowanych eksponatów do sal konferencyjnych.

Wszystkie nasze działania objęte są ubezpieczeniem OC (klient śpi spokojnie).

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

SPRÓBUJ Z NAMI! POMOŻEMY, DORADZIMY.

NIE JESTEŚMY DRODZY, JAK TWIERDZI KONKURENCJA. JESTEŚMY DOBRZY!

Tagi

agencja modelek i hostess, Impresariat, projekcja video, prezentacja multimedialna, relacje z imprez, konferencje prasowe, pokazy, pokazy samochodowe, nagłośnienie, oświetlenie, organizacja imprez

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl