Wyświetlono: 5542
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (58) 685 33 68
www: http://grono.gda.pl
e-mail: grono.sc@xl.wp.pl

Opis firmy

"GRONO" s.c. jest firmą świadczącą usługi gastronomiczne i cateringowe. Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych, imprez rodzinych i plenerowych zarówno w naszych lokalach, jak i w dowolnym miejscu przez Państwa wskazanym. Nasze zaplecze umożliwia organizację imprez dla 1000 osób na szkle. 

Firma "Grono" s.c. powstała w 1994r. Pierwszy nasz zakład mieścił się na Stacji Paliw Rafinerii Gdańskiej w Miszewku. Kompleksową obsługą imprez wyjazdowych zajmujemy się od 2000 r. Główna siedziba firmy znajduje się w Kartuzach w otwartym w 2011 r. zakładzie przy ulicy Polnej.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszych lokali. Zapewniamy naszym gościom nie tylko smaczne, świeże, niedrogie i duże porcje, ale też gustownie urządzoną salę konsumpcyjną. Ciepłą atmosferę naszych lokali uzupełnia młoda, uczynna i profesjonalnie przygotowana załoga.

Nasze restauracje to:

Oberża Cztery Pory Roku w Borczu
Stacja Paliw Oktan, trasa Żukowo-Kościerzyna
zakład czynny całą dobę

Oberża Cztery Pory Roku w Strzebielinie
Stacja Paliw Oktan, trasa Wejherowo-Lębork
zakład czynny całą dobę

Restauracja "Złota Jesień" w Kartuzach
NOWA SIEDZIBA - ul. Polna 17
zakład czynny od 9.00-22.00

Tagi

imprezy plenerowe, restauracja, restauracja grono, catering, catering grono, usługi cateringowe, przyjęcia, usługi gastronomiczne, restauracja kartuzy, przyjęcia okolicznościowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl