Oberża Pod Czarnym Koniem

ul. Klasztorna 25, 31-979 Kraków tel. +48 (12) 644 57 85
Strona Internetowa: http://www.oberza-krakow.pl  Wyświetlono: 10560
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (12) 644 57 85
www: http://www.oberza-krakow.pl
e-mail: biuro@oberza-krakow.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 12:00 - 22:00
Sobota - Niedziela 12:00 - 22:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Chcielibyśmy zaprosić Państwa w okolice, których historia jest starsza od państwowości polskiej!
Co prawda sama nazwa Mogiła pojawia się w XIII w. ale to tutaj odkryto najstarsze w Polsce ślady hutnictwa (tzw. dymarki).
To tu zginęła "Wanda co nie chciała Niemca" (stąd nazwa Mogiła i kopiec Wandy nieopodal). Tutaj także znajduje się perła architektury sakralnej - opactwo Cystersów oraz pochodzący z XVw. przepiękny kościół pw. św. Bartłomieja - jeden z najstarszych drewnianych kościołów w Polsce.

W tym magicznym miejscu gdzie czas się zatrzymał ma miejsce akcja opery Bogusławskiego "Krakowiacy i Górale". To miejsce ma również swą historię z mrocznych czasów II wojny światowej.

A dziś pragniemy Państwa zaprosić na kulinarny i duchowy relaks, wspaniałą zabawę a także odrobinę zadumy w miłej atmosferze i urokliwym otoczeniu.

 

Organizujemy imprezy okolicznościowe, imprezy plenerowe, obiady rodzinne, wesela, chrzciny, komunie, studniówki, obiady, konferencje, bankiety, rauty, pokazy sztucznych ogni, wieczorki taneczne, wieczory kawalerskie. Zapraszamy na pieczenie prosiaka, pieczenie barana, pieczenie drobiu w całości, pieczenie giczy wołowych. W tygodniu polecamy obiady i wieczory przy piwie.

Tagi

restauracja, restauracje, przyjęcia okolicznościowe, imprezy okolicznościowe, wesela, wesele, komunia, studniówki, konferencje, bankiety, imprezy plenerowe, chrzciny, Kraków, małopolskie, restauracja Kraków, restauracje Kraków, catering Kraków, katering Kraków, jedzenie na telefon Kraków, wesela Kraków, organizacja imprez Kraków, bankiety Kraków

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl