Athenasoft Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 7, 03-197 Warszawa tel. +48 (22) 614 34 22 tel. +48 (22) 614 37 17
Strona Internetowa: http://www.ath.pl  Wyświetlono: 6146
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 594 05 64
www: www.ath.pl
e-mail: info@ath.pl,handlowy@ath.pl

Opis firmy

Firma Athenasoft Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim producentem i dostawcą rozwiązań informatycznych dla budownictwa. Od 10 lat dostarcza najnowocześniejsze systemy informatyczne przeznaczone dla budownictwa i administracji państwowej oraz aplikacje wspomagające zarządzanie procesami inwestycyjnymi.

Spośród szerokiej gamy produktów Athenasoft, najbardziej rozpowszechnione są programy do kosztorysowania Norma PRO i Norma STANDARD. Ich szacunkowy udział w rynku programów kosztorysowych wynosi ponad 60%.
Athenasoft oferuje także narzędzia informatyczne do liczenia wartości kosztorysowej inwestycji (WKI) Viking,  szacowania kosztów inwestycji KOBI, zarządzania firmą - Fortuna  i system Capital. Aplikacja wspomagająca import obmiarów do Normy oraz umożliwiająca sporządzanie dwuwymiarowych rysunków technicznych CAD Rysunek oraz moduły ATHProject, ATHExcel, Ocena, Wykopy, Stawka 2 stanowią - poza Normą PRO i Vikingiem - składowe Systemu Athena.
Program NORMA PRO i System CAPITAL zostały nagrodzone medalami Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Athenasoft jest wydawcą kwartalnika Buduj z Głową. To publikacja elektroniczna, wydawana na płytach CD i skierowana do branży budowlanej, administracji państwowej oraz samorządowej. Poza aktualizacją programów Norma i opisem najnowszych funkcji zawiera omówienie istotnych wydarzeń branżowych, wiodących tematów, przepisów prawnych; opinie autorytetów z dziedziny kosztorysowania i pokrewnych.

Athenasoft rozwinęła również działalność szkoleniową w ramach Akademii Athenasoft – oferuje szkolenia z zakresu kosztorysowania w programach Norma oraz obsługi innych programów firmy, harmonogramowania, zarządzania firmą budowaną, procedur FIDIC i in.

Athenasoft jest firmą, która wykorzystuje nowoczesne rozwiązania i technologie. Oferowane oprogramowanie jest dopasowane do specyfiki rynku polskiego, obowiązujących przepisów prawnych oraz do wymogów związanych z integracją z Unią Europejską.

Firma Athenasoft gwarantuje ciągły rozwój i doskonalenie poziomu oferowanych produktów i usług oraz systemu zarządzania jakością. Gwarancja ta udokumentowana jest wdrożonym w 2004 roku system zarządzania zgodnym z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001.

Tagi

informatyka, szkolenia, kursy, oprogramowanie, kosztorysowanie, mazowieckie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl