Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Krzysztof Ostaszewski

ul. Kwiatowa 10, 59-160 Radwanice tel. +48 (76) 836 58 00 fax. +48 (76) 836 58 50
Strona Internetowa: http://www.ostaszewski.pl  Wyświetlono: 24495
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (76) 836 58 00 - Centrala
fax: +48 (76) 836 58 50
www: http://www.ostaszewski.pl
e-mail: biuro@ostaszewski.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma "Transport Towarowy Krzysztof Ostaszewski" powstała w 1982 roku w Radwanicach koło Głogowa, właścicielem i dyrektorem firmy jest Krzysztof Ostaszewski. Celem przedsięwzięcia było stworzenie profesjonalnej firmy transportowo - spedycyjnej.
Przez pierwszy okres funkcjonowania firma zajmowała się tylko transportem krajowym. Na początku lat dziewięćdziesiątych nastąpiło przekierowanie działalności firmy na transport międzynarodowy na terenie wszystkich państw należących do wspólnot gospodarczych CEFTA, EFTA i EU. Od tej pory Firma zmieniła nazwę na Usługi Transportowe Krajowe i Międzynarodowe Krzysztof Ostaszewski.
Polityka naszej firmy od zawsze polegała na tworzeniu korzystnych warunków współpracy oraz dostarczaniu usług spełniających wymagania naszych klientów tak , aby ich zadowolenie przyczyniło się do rozwoju naszej firmy i umocnienia pozycji na rynku. Nasza firma to około 186 osób, z czego ponad 150 osób to kierowcy, którzy dysponują wszechstronnym przygotowaniem do wykonywania powierzonych im przez Klientów zadań. Firma zatrudnia 9 dyspozytorów, którzy rozmawiają min. w języku niemieckim angielskim i rosyjskim. Doświadczenie, nowoczesny tabor, wysoko wykształcona kadra logistyczna stanowi o dużej prężności naszej firmy. Atuty te pozwalają nam na oferowanie usług pewnych, wiarygodnych i terminowych.
Chcemy aby nazwa naszej firmy kojarzyła się z zaufaniem i profesjonalizmem.

Tagi

transport międzynarodowy, Krzysztof Ostaszewski, usługi transportowe Radwanice, transport zagraniczny wielkopolska, transport krajowy wielkopolska, transport lądowy, transport samochodowy, logistyka wielkopolska, transport ostaszewski, magazynowanie, transport krajowy, logistyka, Transport, Radwanice, ostaszewski, Krzysztof ostaszewski

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl