"Euro-Pegaz" Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 47, 02-672 Warszawa tel. +48 (22) 545 41 00 tel. +48 (22) 841 09 29
Strona Internetowa: http://www.europegaz.com.pl  Wyświetlono: 4211
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 841 09 29
www: http://www.europegaz.com.pl
e-mail: warszawa@europegaz.com.pl

Opis firmy

 

Europegaz to polski, kompleksowy operator logistyczny rozwijający się z sukcesem od 1991 roku. Firma posiada siedzibę główną w Warszawie, własne Centra Logistyczne w Osiecznej k. Leszna i Dąbrowie Górniczej.


Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu na rynku polskim i zagranicznym oraz maksymalnemu zaangażowaniu i kompetencjom naszych pracowników,gwarantujemy pewność, bezpieczeństwo i - co szczególnie istotne terminowość. Mimo, współpracy z wieloma renomowanymi klientami i wysokiej pozycji w branżowych rankingach, nasza firma nie ustaje w staraniach ciągłego poszerzania bazy klientów oraz podwyższania jakości świadczonych usług. Mamy głęboką nadzieję, że przedstawione na naszej stronie informacje zachęcą Państwa do nawiązania kontaktu i w dalszej perspektywie współpracy.

Tagi

transport międzynarodowy, spedycja, obsługa logistyczna, transport, usługi transportowe, logistyka, magazynowanie, usługi logistyczne, transport drobnicowy, transport całopojazdowy, mazowieckie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl