OL-TRANS. Transport i Spedycja. Usługi Dźwigowe

Kruszyn 95, 86-014 Sicienko tfx. +48 (52) 381 56 30 gsm. +48 501 560 110
Strona Internetowa: http://www.ol-trans.pl  Wyświetlono: 14287
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (52) 381 56 30
www: http://www.ol-trans.pl
e-mail: spedycja@ol-trans.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

OL-TRANS - członek Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego w Genewie istnieje na rynku od 18 lat. Firma współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami transportowymi i spedycyjnymi na terenie Europy i poza nią.

transport ciężki

Oferowane przez nas usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając ich wysoką jakość. Uczciwość i rzetelność w kontaktach z klientami sprawiły, że posiadamy obecnie silną pozycję na rynku pojazdów ciężarowych.

 

transport ponadgabarytowy Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb naszych klientów, staramy się być pierwsi na konkurencyjnym rynku usług transportowych.

Szerokie kontakty i doświadczenie zdobyte przez lata pozwalają nam wprowadzać najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania w dziedzinie spedycji i transportu. Fachowość naszych usług wpłynęła na dynamiczny rozwój firmy OL-TRANS i poszerzenie grona zadowolonych kontrahentów w kraju i za granicą.

transport ponadnormatywny

Firma OL-TRANS znana jest również z działalności poza zawodowej takiej jak: pomoc szkołom podstawowym z okolic, sponsoring drużyny piłkarskiej i klubu motocyklowego.
Naszą silną, ugruntowaną pozycję na rynku mamy zamiar nadal wzmacniać oraz rozwijać jeszcze lepsze kontakty z Państwem.

OL-TRANS świadczy usługi w zakresie wynajmu na terenie całego kraju teleskopowych żurawi samojezdnych o max. udźwigu do 350 T.

Posiadamy:
Dźwig GROVE - udźwig 18 ton
Dźwig GROVE - udźwig 30 ton
Dźwig GROVE - udźwig 55 ton
Dźwig GROVE - udźwig 75 ton
Dźwig GROVE - udźwig 80 ton
Dźwig DEMAG - udźwig 100 ton
Dźwig LIEBHERR - udźwig 120 ton
Dźwig LIEBHERR - udźwig 160 ton
Dźwig DEMAG - udźwig 250 ton
Dźwig DEMAG - udźwig 350 ton

Dysponujemy szerokim zestawem zawiesi linowych, łańcuchowych oraz taśmowych umożliwiających wykonanie większości prac zleconych przez naszych klientów. Operatorzy żurawi posiadają wieloletnie doświadczenie gwarantujące powodzenie każdego podjętego zlecenia.

Tagi

usługi transportowe, transport, spedycja, transport krajowy, transport międzynarodowy, transport ciężki, usługi dźwigowe, dźwigi, dźwigi Bydgoszcz, transport specjalistyczny, ładunki ponadgabarytowe, ładunki ponadnormatywne, kujawsko-pomorskie, dźwigi kujawsko-pomorskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl