Hotel ** Awis

ul. Łęczycka 8, 99-300 Kutno tfx. +48 (24) 253 87 91
Strona Internetowa: http://www.awis.kutno.pl  Wyświetlono: 8880
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (24) 253 87 91
www: http://www.awis.kutno.pl
e-mail: hotel@awis.kutno.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Hotel powstał w 2003 roku po adaptacji budynku mieszkalnego na budynek hotelowo-restauracyjny. Powstało 11 pokoi z 20-ma miejscami ,drink-bar oraz sala konsumpcyjna . Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych z wyjątkiem jednostek mieszkalnych. Parking z wydzielonymi stanowiskami dla osób niepełnosprawnych na samochody osobowe jest ogrodzony i zamykany po godz.22.00.

W cenie usługi hotelowej wliczone jest śniadanie ,natomiast obiad lub kolację można zamówić w restauracji. W bliskim otoczeniu hotelu znajduje się park z placem zabaw dla dzieci oraz muzeum "Walk nad Bzurą". Dworzec kolejowy znajduje się ok. 300m. od obiektu ,natomiast do trasy A2 Warszawa-Poznań ok. 500m.

Po rozbudowie hotelu "AWIS" obiekt posiada specjalną salę relaksacyjną z sauną, kabiną prysznicową z panelem masażowym i wytwornicą pary, ratanowym kompletem wypoczynkowym i przyrządem do ćwiczeń. Wspaniały klimat i funkcjonalność przygotowanych pomieszczeń pozwoli na miłe spędzenie czasu w naszym obiekcie. Wielofunkcyjność obiektu umożliwiła stworzenie centrum hotelowo-konferencyjno-gastronomicznego. Dla stałych Klientów przewidujemy specjalne rabaty i promocje.

Nasza działalność to nie tylko hotele.

Firma AWIS na rynku budowlanym funkcjonuje od 1994 roku.
Jesteśmy firmą rodzinną, prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych od fundamentów po dach.
Od materiałów ściennych (bazobeton, ceramika ,silikaty) ,stropy ,pokrycia dachowe wszelkiego rodzaju ,stolarkę okienną i drzwiową.
Systemy kanalizacji wenętrznej ,armatury sanitarnej po elementy wykończeniowe (gładzie ,farby ,impregnaty ,itp.)

Tagi

noclegi, hotel, restauracja, przyjęcia, pokoje, spanie, wesela, konferencje, przyjęcia okolicznościowe, imprezy, bankiety, budowlane materiały, stolarka okienna i drzwiowa, pokrycia dachowe, chemia budowlana, izolacje termiczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, ościeżnice, materiały ścienne, narzędzia budowlane projekty, domki, wczasy, wypoczynek, jeziora, chrzciny, szkolenia, sale szkoleniowe, sale konferencyjne, komunie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl