Wyświetlono: 9420
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (18) 351 00 77
www: http://www.kario.com.pl
e-mail: tkario@wp.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Ośrodek "Stara Cegielnia" położony jest w Gładyszowie, w Beskidzie Niskim (Województwo Małopolskie), 6 km do granicy ze Słowacją. Ośrodek istnieje od 1995r. Początkowo był bazą namiotową, teraz organizujemy tu obozy jeździeckie, zielone szkoły, imprezy integracyjne, pobyty rodzinne. Dysponujemy własnymi końmi pod wierzch. Obiekt wciąż jest modernizowany a naszą ofertę corocznie wzbogacamy.

Gładyszów położony jest w okolicy górzystej- wzniesienia do 1000 m npm.- pokrytej lasami bukowymi i jodłowymi, które przecinają czyste potoki. Podczas wędrówek można tu spotkać jelenie, sarny, bobry, lisy, wilki a także ptaki: czarnego bociana, orlika, kanię rudą, czaplę, jastrzębie i myszołowy. Łąki pełne są bogatej, często chronionej roślinności. Nasza kraina ma szczególny klimat, który tworzą przycupnięte wśród wzgórz łemkowskie chaty, prawosławne i grecko-katolickie cerkwie, zagubione wśród lasów cmentarze wojskowe z I w.św., pochylające się w zadumie krzyże i kapliczki ukryte w kępach głogów, nurzające stopy w barwinkowym kobiercu.

W roku 2010 ośrodek otrzymał certyfikację z PTTK w związku z tym istnieje możliwość odbywania praktyk na stopień przodownika górskiej turystyki jeździeckiej oraz zdobywania odznak jeździeckich PTTK w ramach orgranizowanych przez nas obozów.

 

Tagi

stadnina Beskid Niski, aktywny wypoczynek, ośrodek rekreacyjny, stadnina koni, Stara Cegielnia Gładyszów, Ośrodek Stara Cegielnia, usługi turystyczne, wypoczynek Gorlice, zielone szkoły, przejażdżki saniami, przejażdżki bryczką, pobyty rodzinne, obozy młodzieżowe, obozy jeździeckie, kulig, jazda konna

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl