Sala bankietowa "Aldan". Zakład Produkcyjno-Handlowy "Aldan" Aleksander Kałwa

ul. Kolejowa 1c, 32-310 Jaroszowiec tel. +48 (32) 645 80 80 fax. +48 (32) 642 82 46
Strona Internetowa: http://www.aldan.com.pl  Wyświetlono: 13069
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (66) 813 69 24
fax: +48 (32) 642 82 46
www: http://www.aldan.com.pl, http://www.znicze.aldan.com.pl - Znicze, http://www.sala.aldan.com.pl - Sala bankietowa
e-mail: aldan@onet.pl, biuro@aldan.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 14:00
Sobota 08:00 - 17:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma ALDAN istnieje od 1994 roku. Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości zniczy, lampionów i wkładów wymiennych.   

Początkowo niewielka firma, z upływem czasu przekształciła się w jedną z największych w regionie. Z roku na rok zwiększamy asortyment, dzięki czemu obecnie posiadamy około 100 wzorów zniczy i lampionów.   

Do produkcji używamy wyłącznie najlepszych rodzajów parafiny. Stosując szeroką gamę szklanych pojemników stworzyliśmy serię oryginalnych i estetycznych produktów.   

Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną w dogodnym, samoobsługowym sklepie firmowym, jak i sprzedaż hurtową w specjalnie stworzonym punkcie sprzedaży hurtowej.      

 

SALA BANKIETOWA

Sala Bankietowa Aldan położona jest 8 km od centrum Olkusza, pomiędzy Krakowem (50 km), a Katowicami (48 km) w miejscowości Jaroszowiec.

Zajmujemy się w organizacją przyjęć weselnych, przyjęć komunijnych, każdego rodzaju imprez okolicznościowych oraz spotkań służbowych, konferencji i szkoleń.

Nasza sala, jest w pełni klimatyzowana i może pomieści 200 osób. Profesjonalna, komfortowa obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych klientów, która spełni najbardziej wyszukane życzenia klientów.

Przy lokalu znajduje się obszerny ogrodzony parking oraz chata biesiadna, która pomieści do 40 osób. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie kameralnych zabawy, przyjęć na świeżym powietrzu. Sala jest wyposażona w nowoczesny system nagłośnienia, projektor multimedialny z ekranem, co pozwala na organizację konferencji oraz różnego rodzaju pokazów.

Tagi

hurt i detal zniczy, znicze szklane, znicze plastikowe, lampiony, produkcja zniczy, wkłady do zniczy, parafina, sprzedaż zniczy o różnorodnym wzornictwie, sala bankietowa, przyjęcie weselne, przyjęcie komunijne, szkolenia, konferencje, imprezy kulturalne, imprezy charytatywne, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, studniówki, przyjęcia okolicznościowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl