Dom Wczasowy "WENUS" - Lucyna Pociask

ul. Kopernika 12, 72-500 Międzyzdroje tel. +48 (91) 328 00 72
Strona Internetowa: http://www.wenus.wczasyinoclegi.pl  Wyświetlono: 12727
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (91) 328 00 72
www: http://www.wenus.wczasyinoclegi.pl
e-mail: domwczasowy@gmail.com

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Oferujemy Państwu to, co bezcenne: wypoczynek w przyjemnej atmosferze, blisko morza, w czystych i z wysokim standardem wyposażenia pokojach. Nasz dom wczasowy znajduje się nad samym morzem, dosłownie 100 metrów od zejścia na plażę. Otoczenie jest przytulne, cisza, spokój, pomimo jej bezpośredniej bliskości jesteśmy osłonięci od gwarnej Promenady. Teraz trochę o wyposażeniu: naprawdę mamy się czym pochwalić! Oferujemy pokoje z łazienkami (WC + natrysk + umywalka), nowoczesnymi telewizorami LED, telewizją kablową (ponad 40 kanałów), lodówką, czajnikiem, podstawowymi naczyniami, prześcieradełkami na plażę... wszystko wysokiej jakości, nowe, schludne. Istnieje możliwość dostępu do Internetu (Wi-Fi), oraz otrzymania ręczników. Pokoje ładnie wysprzątane, zadbane, czyste. W naszym budynku nie ma stołówki, ale chętnie pośredniczymy przy załatwieniu wyżywienia. Oferujemy zniżki dla dzieci. Naszych gości prosimy o nie palenie papierosów w pokojach, dzięki czemu nie ma w budynku drażniącego zapachu. Na naszym podwórku jest miejsce dla Państwa samochodu (bezpłatny parking).
Działamy cały rok.

Tagi

tanie noclegi Międzyzdroje, noclegi nad morzem, noclegi nad morzem Międzyzdroje, noclegi Międzyzdroje, hotel Międzyzdroje, wakacje Międzyzdroje, weekend majowy Międzyzdroje, urlop Międzyzdroje, dom wczasowy Międzyzdroje

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl