EXCELLENCE Travel & Business Service Agency

ul. Korotyńskiego 24/m. 76, 02-123 Warszawa tfx. +48 (22) 659 21 58 gsm. +48 502 734 352
Strona Internetowa: http://www.excellence.travel.pl/en  Wyświetlono: 17462
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (22) 659 21 58
www: http://www.excellence.travel.pl/en, http://www.excellence.travel.pl
e-mail: biuro@excellence.travel.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Biuro EXCELLENCE świadczy najwyższej jakości usługi z zakresu turystyki i obsługi biznesu.

Organizujemy wycieczki po Warszawie i po Polsce, dopasowane do potrzeb, oczekiwań i zainteresowań naszych Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo przykładowe trasy wycieczek po Warszawie i po Polsce, które mogą stanowić inspirację do tego, co warto włączyć do programu Państwa własnej wycieczki lub wycieczki organizowanej dla Państwa gości.
Zatrudniamy doświadczonych, profesjonalnych, licencjonowanych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek, posługujących się biegle, obok języka polskiego, językiem angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim i rosyjskim oraz innymi językami obcymi.
Rezerwujemy noclegi, wyżywienie, transport, bilety wstępu do obiektów muzealnych, kin i teatrów.

EXCELLENCE oferuje niezbędne wsparcie i opiekę osobom podróżującym w interesach. Dzięki naszym staraniom i zaangażowaniu Państwo i Państwa goście nie muszą  martwić się o rezerwację pokoju w hotelu, organizację lunchu, uroczystej kolacji czy ważnego spotkania w interesach.
 

Nasza działalność prowadzona jest na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych - nr 915 oraz gwarancji ubezpieczeniowej nr M 169327, udzielonej przez SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Tagi

wycieczki po Warszawie, usługi przewodnickie, wycieczki Biznesowe, wycieczki firmowe po warszawie, wycieczki biznesowe, wycieczki szkolne, zwiedzanie Polski, wycieczki tematyczne, wycieczki po Polsce, przewodnicy po Warszawie, Warsaw Guided Walking Tours, Warsaw sightseeing, Tailor-made tours of Warsaw, Warsaw trips, vist Warsaw, Warsaw guided tours, wycieczki po Mazowszu, zwiedzanie okolic Warszawy, zwiedzanie parków narodowych i zabytków, wycieczki Kraków, tailor-made tours of Warsaw, wycieczko góry, wycieczki szlakiem jezior i rzek, Trójmiasto, Warszawa dla najmłodszych, piesze wycieczki po Waraszawie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl