E&A Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia

ul. Kołłątaja 3/1, 45-064 Opole tel. +48 (77) 451 38 60 fax. +48 (77) 451 38 62
Strona Internetowa: http://www.eena.pl  Wyświetlono: 14414
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (77) 451 38 60
fax: +48 (77) 451 38 62
www: http://www.eena.pl
e-mail: info@eena.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 14:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Biuro firmy E&A zostało utworzone w 2000r i wchodzi w skład grupy kapitałowej T-Group skupiającej holenderskie i belgijskie agencje zatrudnienia. Powodem powołania do życia naszej firmy była specyfika rynku pracy Śląska, przede wszystkim Opolszczyzny, a także specyfika rynku pracy tymczasowej w Holandii i Belgii.
W ścisłej współpracy z kontrahentami holenderskimi i belgijskimi, zajmujemy się kojarzeniem ze sobą polskich pracowników dysponujących ważnym dokumentem tożsamości RP z pracodawcami na terenie Holandii i Belgii. Nasze partnerskie biura znajdują się w Holandii to: Tilburgu, Hoogeveen, Zwolle, Zaandam, Nieuwegein, Ede, Niestelrode oraz Barendrechcie, oraz w Belgii: Mechelen, Lokeren, Tielt. Biuro E&A Sp. z o.o. w Opolu, jako jedne z pierwszych podjęło wyzwanie zbudowania kompleksowego systemu, który pozwolił podjąć wielu ludziom legalną pracę za granicą. Naszym pracownikom oferujemy szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Od czasu rozpoczęcia naszej działalności zaufały nam już setki osób i podjęły zatrudnienie u naszych pracodawców na terenie Holandii. Ich liczba stale wzrasta.

Główna siedziba firmy mieści się w Opolu, do Państwa dyspozycji pozostają również trzy filie: w Oleśnie, Raciborzu oraz Gliwicach.

Jako agencja zatrudnienia działamy w oparciu o Certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, który został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 385. Jesteśmy również członkami Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy. Głównym priorytetem OKAP-u jest zapewnienie przestrzegania, respektowania i ochrony praw pracowników.

Firma została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000175518. Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 PLN.

Jeśli nie potrafisz znaleźć atrakcyjnej pracy w kraju, jesteś chętny do jej podjęcia za granicą (Holandii, Belgii) chcesz być niezależny finansowo i nie martwić się o jutro, koniecznie skontaktuj się z naszym biurem osobiście lub uzupełnij formularz zgłoszeniowy. My zaś korzystając z naszej dotychczasowej wiedzy i doświadczenia postaramy się uczynić wszystko, byś mógł dołączyć do grona naszych pracowników.

Tagi

biuro pośrednictwa pracy, pośrednictwo pracy Opole, pośrednik pracy, pośrednik pracy Opole, praca w Holandii, praca Holandia, praca Tilburg, praca za granicą, praca w ogrodnictwie, agencja zatrudnienia opolskie, E&A Opole, E&A Gliwice, E&A Racibórz, E&A Olesno, legalna praca za granicą

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl