Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi

ul. Łąkowa 4, 90-563 Łódź tel. +48 (42) 637 62 22 tel. +48 (42) 637 45 03
Strona Internetowa: http://www.zdz.lodz.pl  Wyświetlono: 19891
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 636 90 48
tfx: +48 (42) 637 61 67
www: http://www.zdz.lodz.pl
e-mail: zdz@zdz.lodz.pl, sekretariat@zdz.lodz.pl - SEKRETARIAT PREZESA

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 15:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi jest stowarzyszeniem wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 96452. Nasz zakład posiada 15 Ośrodków Kształcenia Zawodowego na terenie województwa łódzkiego. Zakład prowadząc działalność oświatową, bierze udział w realizacji programu edukacji narodowej – w szczególności tworzy warunki i realizuje jedną z głównych koncepcji tego programu – kształcenie ustawiczne – koncepcję uczenia się przez całe życie. Nieprzerwanie, od początku działalności, czyli od 1946 roku, prowadzone jest w Zakładzie, jako forma pozaszkolna – szkolenie kursowe, dostosowujące się we wszystkich tych latach, do potrzeb zmieniającej się gospodarki kraju. 

Zakład istnieje od 1946 roku. 

Celem statutowym Zakładu jest udział w realizacji programu edukacji narodowej poprzez kształcenie, dokształcanie i doskonalenie ogólne i zawodowe młodzieży i dorosłych w formach szkolnych i poza szkolnych. 

Zakład jest stowarzyszeniem oświatowym podobnie jak 25 innych bratnich Zakładów Doskonalenia Zawodowego, które siecią swych jednostek oświatowych pokrywają cały kraj. Terenem działalności naszego Zakładu jest województwo łódzkie.

Zakład prowadzi: 
- szkoły dla młodzieży i dorosłych
- kształcenie, dokształcanie i doskonalenie kursowe
- warsztaty szkoleniowo produkcyjne

Przy zakładzie funkcjonują:
- komisja kwalifikacyjna w zakresie uprawnień elektroenergetycznych
- komisja kwalifikacyjna w zakresie spawalnictwa
- komisja kwalifikacyjna ogólno budowlana

Tagi

kursy łódź, kurs Łódź, szkolenia Łódź, szkolenie Łódź, szkoły, adr łódź, spawanie Łódź, szkoła łódź, doradztwo zawodowe, nauka jazdy, wózki podnośnikowe, szkolenia zawodowe, wózki widłowe, wózki jezdne, produkcja lutownic, pośrednictwo pracy, pedicure, manicure, kursy zawodowe, kursy spawalnicze, kursy pedagogiczne, kursy kosmetyczne, kursy kasjerskie, kursy kadry i płace, kursy gastronomii, kursy fryzjerskie, kursy energetyczne, kursy budowlane, kursy bhp, kursy ADR

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl