Centrum BHP "Renmak" Renata Mączka

ul. Iławska 25, 54-109 Wrocław tel. +48 (71) 354 14 04 fax. +48 (71) 354 09 43
Strona Internetowa: http://www.renmak.pl  Wyświetlono: 5193
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (71) 354 14 04
fax: +48 (71) 354 09 43
www: http://www.renmak.pl
e-mail: renmak@tlen.pl

Opis firmy

„Renmak” Centrum BHP posiada kilkuletnie doświadczenie z zakresu nadzoru nad warunkami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz prawa pracy. Jesteśmy znaną, prężnie rozwijającą się firmą. Obsługujemy zakłady pracy różnych branż. Współpracujemy z dużymi znanymi firmami. Specjalizujemy się w szkoleniach bhp różnych grup pracowniczych.
 

Zajęcia wykładowe, w tym ćwiczenia praktyczne, realizowane są u zleceniodawcy lub w siedzibie firmy. Kursy i seminaria, przeznaczone dla pracodawców i kadry kierowniczej realizujemy nad pięknym jeziorem Dominickim w miejscowości Boszkowo koło Leszna zlokalizowanym na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego lub w górach w miejscowości Szklarska Poręba.
Szkolenia prowadzone są przez kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie z wykorzystaniem najnowszych technik i metod nauczania.

W czasie prowadzonej działalności, dzięki pracowitości i otwartości naszego zespołu zyskaliśmy sympatię klientów. Obecnie cieszymy się uznaniem na rynku. Współpracując z wieloma firmami, poznaliśmy potrzeby zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw. Dlatego poszerzyliśmy naszą działalność o usługi porządkowe. Jesteśmy zespołem ambitnych ludzi, łączymy doświadczenie z kreatywnością i staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Tagi

bezpieczeństwo pracy, doradztwo bhp wrocław, kursy bhp wrocław, nadzór bhp na budowach, nadzór w zakładach pracy, ocena ryzyka zawodowego, prawo pracy, szkolenia bhp dolnośląskie, szkolenia bhp, usługi porządkowe, usługi porządkowe dla biur, usługi porządkowe dla biur wrocław

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl