"Centurion-Security" Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 2b, 02-143 Warszawa tel. +48 (22) 868 10 99 tel. +48 (22) 868 10 98
Strona Internetowa: http://www.centurion-security.pl  Wyświetlono: 6723
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 868 10 98
fax: +48 (22) 868 11 02
www: http://www.centurion-security.pl
e-mail: sekretariat@centurion-security.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 17:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Agencja Ochrony Osób i Mienia Centurion Security Sp. z o.o. istnieje na rynku od dziewięciu lat. Swoją działalność prowadzimy na podstawie Koncesji MSWiA Nr L-0111/01 z dnia 26 marca 2001 r. Wszystkie nasze działania, opieramy na poszanowaniu prawa ze szczególnym uwzględnieniem Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia, opublikowanej w Dzienniku Ustaw z dnia 26 września 1997 Nr 114. poz.740.

Od początku swojego istnienia kierownictwo agencji Centurion Security Sp. z o.o. usytuowne jest w warszawkich Włochach. Jednak pracowników z plakietkami o charakterystycznie splecionych literach CS, ochraniających budynki mieszkalne, obiekty biurowe i hotele można spotkać na terenie całego kraju.

Do naszych głównych celów należy:
•  Zaspokajanie potrzeb klienta i traktowanie ich wyjątkowo, poprzez indywidualne
   podejęcie do każdego z nich,
•  Zapewnienie szerokiego wachlarza usług wraz z ciągłym podwyższaniem jakości,
• Inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw
   i wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym,
• Przyczynianie się do wzrostu bezpieczeństwa na rynku krajowym.
Naszą misją jest działanie na rzecz sukcesu finansowego firmy poprzez świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie kompleksowej ochrony osób i mienia. Priorytetem dla firmy Centurion jest zapewnienie bezpieczeństwa, a tym samym osiągnięcie satysfakcji klientów.


NASZE OBIEKTY:

Centurion Security Sp. z o.o. ochrania wszystkie typy obiektów. Nasze doświadczenie pozwala rozwiązać problem bezpieczeństwa kazdego obiektu i jego uzytkowników. W spektrum świadczonych przez naszych pracowników usług znajduje się bezpieczeństwo stołecznych biurowców, hoteli i domów jednorodzinnych.

Obecnie pod ochroną firmy Centurion Security Sp. z o.o. znajdują się m. in.
• Hotel Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie;
• Apartamentanowiec Atelier Residence w Warszawie;
• Stadnina koni  w Karolinie;
• Willa "Modrzejówka" w Zakopanem.

Firma Centurion Security Sp. z o.o. posiada doświadczenie w ochronie obiektów o różnej wielkości i standardzie. Jednym z budynków, które znalazły się na liście chronionych przez firmę Centurion jest Radisson Blu Centrum Hotel, zlokalizowany przy ulicy Grzybowskiej 24 w Warszawie. Kilkuletnia, udana współpraca firmy Centurion security Sp. z o.o. z tak wymagającym klientem jak Radisson Blu Centrum Hotel jest gwarancją doświadczenia i wysokiej jakości usług w zakresie ochrony obiektów o wysokim standardzie.

Tagi

Centurion-Security, ochrona osób i mienia, biuro ochrony, security, ochroniarze, monitoring, ochrona fizyczna, ochrona imprez, ochrona obiektów, Ochrona Warszawa

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl