ORAY - Usługi Pogrzebowe

ul. Poduchowne 14A, 62-700 Turek tfx. +48 (63) 278 41 25 gsm. +48 601 871 690
Strona Internetowa: http://www.orayturek.pl  Wyświetlono: 4835
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (63) 278 41 25
www: http://www.orayturek.pl
e-mail: orayturek@wp.pl

Opis firmy

 

Firma Oray istnieje na rynku już od 1917 roku co czyni nas jedną z najbardziej doświadczonych zakładów pogrzebowych w Turku. Nasz zakład pogrzebowy to firma rodzinna z tradycjami i wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie, godnie i z klasą.

Jesteśmy po to aby pomagać w trudnych chwilach po odejściu najbliższej osoby.

Firma Oray jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

Pogrzeby.

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę pogrzebów. Załatwiamy formalności w kancelariach cmentarzy. Zajmujemy się również nekrologami oraz kwiatami.

 

Przewozy międzynarodowe zmarłych.

Nasza firma oferuje Państwu przewozy międzynarodowe zmarłych z zagranicy naszego kraju do Polski, jak i z Polski do innych krajów. W ramach przewozu pomagamy w dotrzymaniu wszystkich niezbędnych formalności.

Tagi

pogrzeby, kompleksowa obsługa pogrzebów, zakład pogrzebowy, trumny, usługi pogrzebowe, wieńce wiązanki, transport zwłok, nakładka chłodnicza na trumnę, formalności pogrzebowe, międzynarodowy transport zwłok

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl