Fabryka Zdrowia Spółka Jawna

ul. Kościuszki 16/18, 10-501 Olsztyn tel. +48 (89) 642 10 66
Strona Internetowa: http://www.fabrykazdrowia.pl  Wyświetlono: 4051
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (89) 642 10 66
www: http://www.fabrykazdrowia.pl
e-mail: apteka@fabrykazdrowia.pl - Dział Obsługi Klienta

Opis firmy

Apteka internetowa FabrykaZdrowia.pl umożliwia zakup leków, kosmetyków i materiałów medycznych w niższych cenach z dostawą do domu. Serwis funkcjonuje na bazie Apteki Zamkowej działającej od kilku lat w Ostródzie w oparciu o wykwalifikowany zespół farmaceutów zawsze służący Państwu fachową pomocą i poradą. Apteka Zamkowa działa na podstawie zezwolenia nr WIF.OL-4020-30/07 wydanego przez Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie.

Tagi

apteka, apteka internetowa, ochrona skóry, kosmetyki, odchudzanie, cellulit, rozstępy, alergia, apteczka domowa, dieta i odżywianie, homeopatia, jama ustna, zęby, przeziębienie, leki przeciwbólowe, nutrikosmetyki, ochrona przeciwsłoneczna, ochrona przed owadami, odżywki dla sportowców, pamięc i koncentracja, perfumy, palenie, seks, potencja, sprzęt medyczny, dobry sen, skóra, minerały, witaminy, testy diagnostyczne, włosy, paznokcie, układ moczowy, żylaki, zioła i produkty ziołowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.plCytologia jest to badanie, które wykonuje lekarz ginekolog.Interniści - ogólnopolska baza lekarzy, gabinetów specjalistycznych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku. Posiadamy szeroką ofertę na oprawki okularowe nie obca jest nam optyka okularowa.Na portalu Euro-info reklamują się też ortodonci i nie jeden zakład optyczny.