Wyświetlono: 2925
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (91) 484 04 46
www: http://e-vita.istore.pl
e-mail: sklepaloes@poczta.onet.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:45

Opis firmy

Nasza firma – Sklep Zielarski S.C – zajmuje się sprzedażą i propagowaniem naturalnych preparatów leczniczych od ponad 16 lat. Sklep nasz mieści się w Szczecinie przy ulicy Bolesława Śmiałego 23.
Witryna e-Vita została stworzona dla ludzi chcących skorzystać z naszej bogatej oferty oraz dla osób które chciałyby zasięgnąć opinii specjalistów w zakresie ziołolecznictwa i fitoterapii. Sklep nasz jest prowadzony przez wykwalifikowany personel który chętnie odpowie na każde dręczące Państwa pytania które prosimy kierować na wymieniony adres Email lub jeden z numerów kontaktowych zamieszczonych na stronie. Ponadto posiadamy rozległe kontakty ze znanymi w całej Polsce naturoterapeutami, bioenergoterapeutami i irydologami, z którymi jesteśmy w stałym kontakcie. Poniżej zamieszczamy ich listę.

• TOMASZ BOJANOWSKI - BIOTERAPIA, RADIESTEZJA, ODNOWA BIOLOGICZNA - TEL: 600-511-831
• Jerzy Weisfeld – bioenergoterapeuta (Szczecin)
• Edward Pietrzyk – bioenergoterapeuta i radiesteta. Mistrz dyplomowany (Szczecin)
• Maria Klemensiewicz – irydolog (okolice Krakowa)
• Dorota Hass – hydrocolonoterapia (Szczecin)
• Jan Sabała – bioenergoterapeuta (Szczecin)
• Bożena Szewczyk – ziołolecznictwo i metodologia leczenia


Jeśli nie znajdziecie Państwo na naszej stronie produktu, którego poszukujecie, prosimy o kontakt e-mailowy. Ograniczenia strony zmuszają nas do zamieszczenia tylko części naszej oferty.

Promocje:

Osoby zainteresowane upustem 3% proszone są o zarejestrowanie na naszej stronie oraz podanie swojego NICKA z serwisu ALLEGRO.


Zapraszamy do naszego sklepu i życzymy udanych zakupów!

E-Vita TWÓJ INTERNETOWY DOKTOR

Tagi

sklep zielarski, witaminy, leki, suplementy diety, kosmetyki, preparaty, stany zapalne

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.plCytologia jest to badanie, które wykonuje lekarz ginekolog.Interniści - ogólnopolska baza lekarzy, gabinetów specjalistycznych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku. Posiadamy szeroką ofertę na oprawki okularowe nie obca jest nam optyka okularowa.Na portalu Euro-info reklamują się też ortodonci i nie jeden zakład optyczny.