Gabinet Dermatologii Ogólnej, Laserowej i Estetycznej, lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska

ul. Kubusia Puchatka 36, 75-710 Koszalin tel. +48 (94) 342 08 20
Strona Internetowa: http://www.kondaszewska.pl  Wyświetlono: 11502
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (94) 342 08 20
www: http://www.kondaszewska.pl
e-mail: maria.kondaszewska@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek Dla Państwa wygody obowiązuje rejestracja telefoniczna.

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

NASZE USŁUGI:

Kwas Hialuronowy
Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie, która zapewnia odpowiednie nawilżenie i daje skórze siłę. W młodej skórze jest jego pod dostatkiem, przez co jest ona jędrna, sprężysta i bez zmarszczek.
      
Odmładzanie
U każdego człowieka w pewnym momencie życia zaczynają pojawiać się linie, zmarszczki i bruzdy. Można je zredukować lub usunąć w dwojaki sposób.
      
Peelingi
Sa to zabiegi wykonywane przez lekarza, polegają na złuszczaniu naskórka. Są podstawowymi zabiegami odmładzającymi skórę

Laseroterapia
Zabieg ten przeprowadzam przy pomocy najnowocześniejszego lasera diodowego Light Sheer.Laser ten posiada zespół diod o najwyższej osiągalnej mocy.

Mezoterapia
Mezoterapia jest metodą leczenia, która narodziła się we Francji ok. 50 lat temu (mezo - środek, therapiam – leczyć). Jak więc wskazuje nazwa.
      
Zabiegi antycellulitowe
Cellulite, liposkleroza, skórka pomarańczowa, obrzękowo - fibrosklerotyczna patologia tkanki podskórnej, pannikulopatia, GLD - lipodystrofia typu kobiecego to synonimy.

Nadpotliwość
Pocenie się jest funkcją naszego organizmu niezbędną do życia. Nadprodukcja potu przez ekrynowe gruczoły potowe powoduje stan określany nadmiernym poceniem się.

Tagi

dermatologia estetyczna, dermatologia, mikrodermabrazja, mezoterapia, pellingi, toksyna, botulina, laserowe zamykanie naczynek, zabiegi odmładzające, wypełnianie zmarszczek, nadpotliwość, dermatologiczne konsultacje, leczenie naczynek, ostrzykiwanie kwasem hlaluronowym, Koszalin, Zachodniopomorskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl