"Renoma-Dent" Gabinet Dentystyczny Agnieszka Frencel

ul. Ostrobramska 7/2, 71-017 Szczecin tfx. +48 (91) 483 41 03 gsm. +48 509 695 367
Strona Internetowa: http://www.renoma-dent.pl  Wyświetlono: 6639
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (91) 483 41 03
www: http://www.renoma-dent.pl
e-mail: gabinet@renoma-dent.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 17:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

W moim gabinecie oferuje Pacjentom dosłownie wszystko. Od leczenia kanałowego i uzupełnienia ubytków, po skomplikowane protezy; korony i mosty porcelanowe lub pełnoceramiczne (Cercon), aż po implanty.

W dzisiejszych czasach zdrowy i piękny uśmiech to pragnienie każdego człowieka.
Wielu ludzi zaniedbuje swoje uzębienie z różnych powodów. Często boją się odwiedzić dentystę ze zwyczajnego strachu, czy też w obawie, że leczenie mocno naruszy ich finanse.
Są to mylne pojęcia. Dzisiaj medycyna, w tym również stomatologia mocno się rozwija. Teraz leczy się pacjentów bezpieczniej, taniej i bardziej komfortowo w nowoczesnych i profesjonalnych warunkach.
Jakość i estetyka są dla mnie najważniejsze. Współpracuje z jednym z najlepszych laboratoriów protetycznych w Szczecinie, dzięki czemu mam pewność, że każda praca protetyczna spełnia najwyższe wymogi jakościowe.
Na wszystkie wypełnienia i protetykę zapewniam gwarancję.
Konsultacja i przegląd stanu uzębienia bezpłatnie.

Tagi

Dentysta, stomatolog, bezbolesne leczenie zębów Szczecin, gabinet dentystyczny Szczecin, estetyka uzębienia Szczecin, estetyka zębów Szczecin, korony Szczecin, korony estetyczne Szczecin, korony pełnoceramiczne Szczecin, implanty zachodniopomorskie, leczenie kanałowe Szczecin, leczenie zachowawcze Szczecin, zdjęcia RTG zębów, licówki Szczecin, protetyka Szczecin, rentgen zębów Szczecin, prześwietlenia zębów

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl