Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy MUFLON

ul. Sanatoryjna 32, 43-450 Ustroń tel. +48 (33) 854 27 11 tel. +48 (33) 854 37 15
Strona Internetowa: http://www.orw-muflon.com.pl  Wyświetlono: 18391
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (33) 854 37 15
fax: +48 (33) 854 29 92
www: http://www.orw-muflon.com.pl
e-mail: muflon@orw-muflon.com.pl, recepcja@orw-muflon.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Beskid Śląski to malowniczy region górski położony na południe od aglomeracji śląskiej, między Bielsko Białą, Cieszynem i Żywcem. Najwyższe wzniesienie Beskidu Śląskiego to Skrzyczne (1257m n.p.m). W tym rejonie znajdziemy źródła Czarnej i Białej Wisełki wypływające z Baraniej Góry, dające początek Królowej polskich rzek - Wiśle. Jest to region o specyficznym folklorze góralskim, szczególnie w zakresie rzeźbiarstwa (Istebna) i koronkarstwa (Koniaków).

Dogodny klimat i piękne krajobrazy to wymarzone warunki do wypoczynku i regeneracji sił. Znajdziemy na tym terenie wiele znanych uzdrowisk takich jak Ustroń, Wisła, Żywiec, Szczyrk. Ustroń położony jest między zboczami Czantorii (995m n.p.m) i Równicy (884m n.p.m.) w dolinie Wisły w odległości 15km od Cieszyna i 30km od Bielska Białej.

W uzdrowiskowej dzielnicy Ustronia, Zawodziu znajduje się nasz Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Muflon". Tutaj zapraszamy na konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, turnusy rehabilitacyjne, pobyty indywidualne, wczasy rodzinne.

Tagi

Muflon, Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy Ustroń, masaż klasyczny i podwodny, łóżko AquaMed, wirówki kończyn dolnych i górnych Ustroń, naświetlanie lampą Sollux, lecznicza gimnastyka grupowa i indywidualna, basen SPA Ustroń, sauna, siłownia, solarium Ustroń, sale konferencyjne Ustroń, sale konferencyjne Beskid Śląski, hotel Beskid Śląski, hotel Ustroń, Noclegi Ustroń, sale szkoleniowe Ustroń, konferencje Beskidy, hotel Beskidy, noclegi Beskidy, andrzejki Ustroń, rehabilitacja Ustroń, ferie Ustroń, wczasy Beskidy

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl