Twoi-Bliscy.pl

ul. Pojezierska 1/32, 91-323 Łódź gsm. +48 508 580 958
Strona Internetowa: http://twoi-bliscy.pl  Wyświetlono: 1337
Ładuję...

Dane kontaktowe

gsm: +48 508 580 958
www: http://twoi-bliscy.pl
e-mail: biuro@twoi-bliscy.pl

Formy płatności

 • karta
 • gotówka
 • przelew

Opis firmy

Sklep internetowy Twoi-Bliscy

Sklep internetowy Twoi-Bliscy

oraz internetowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Twoi Bliscy to sklep internetowy w którym zakupisz wszystkie potrzebne:

 • artykuły opatrunkowe,
 • produkty do inkontynencji i środki pielęgnacyjne
 • a także kosmetyki Seni Care i Happy.

Ponadto w ofercie naszego sklepu znajduje się także wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, dzięki czemu w łatwy i przystępny sposób możesz wypożyczyć sprzęt, który jest Tobie lub Twojej bliskiej osobie potrzebny. Atrakcyjne ceny i warunki wypożyczenia to korzystna oferta dla wszystkich. Zapraszamy do zakupów

 

O NAS

TWOI-BLISCY.pl to firma handlowo-usługowa działająca w branży „ochrony zdrowia”, prowadzona przy wykorzystaniu internetu. Właścicielem sklepu i wypożyczalni internetowej jest dr Joanna Konsiel-Kaczmarek, która posiada gruntowną wiedzę i kwalifikacje zawodowe w zakresie prowadzonej działalności.

Od marca 2004r. posiada także certyfikat ukończenia Kursu z Towaroznawstwa Materiałów Medycznych – odbyty w Oddziale Kształcenia Podyplomowego Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Kurs ten pozwala prowadzić sprzedaż w sklepach ze specjalistycznym zaopatrzeniem medycznym. Umowy z NFZ podpisywane są zgodnie z wymaganiami załącznika nr 3 do zarządzenia nr 58/2009.

 Dr Joanna Konsiel-Kaczmarek posiada długoletnie doświadcznie zawodowe w kontaktach z osobami cierpiącymi na choroby wieku starczego, osobami niepełnosprawnymi, chorymi na stwardnienie rozsiane (SM) oraz członkami ich rodzin. Codzienny kontakt z wymienioną grupą odbiorców zrodził pomysł założenia firmy TWOI-BLISCY. Stworzony portal internetowy sprawia, że znikają trudności w nabyciu środków opatrunkowych i pomocniczych. Problemem dla osób chorych, niepełnosprawnych jest konieczność regularnego odwiedzania aptek lub sklepów medycznych. Dla członków rodzin zaś, (którzy są zazwyczaj czynni zawodowo) kłopotem jest brak wystarczającej ilości czasu na zakup potrzebnego asortymentu lub wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego.

W odniesieniu do zaistniałej niszy rynkowej celem firmy TWOI-BLISCY.pl jest zatem innowacyjne i kompleksowe świadczenie usług w postaci sprzedaży artykułów opatrunkowych, produktów do inkontynencji  oraz wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego za pomocą internetu.   

Dzięki takiemu systemowi w łatwy i szybki sposób członkowie osób chorych zakupią np. pieluchomajtki bądź wypożyczą wózek inwalidzki nie wychodząc z domu czy z miejsca pracy.

 Celem działalności jest opieka nad klientem i pacjentem jednocześnie. W profesjonalny sposób firma dba i obsługuje Ciebie i Twoich Bliskich. Tym samym doradza w wyborze najlepszego produktu lub sprzętu. Klient zawsze otrzymuje odpowiedzi na pytania, które pojawią się podczas przeglądania portalu.

 W ramach świadczonych usług prowadzona jest  kompleksowa obsługa w postaci e- sprzedaży następujących asortymentów:

 1. Artykułów opatrunkowych – kompresy gazowe (jałowe i niejałowe), gaza opatrunkowa (jałowa i niejałowa), bandaże, plastry, rękawice lateksowe.
 2. Produktów do inkontynencji – pieluchomajtki dla dorosłych i dzieci, pieluchy anatomiczne, wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn, majtki chłonne i majtki siatkowe.
 3. Środków pielęgnacyjnych – kosmetyki Seni Care i Happy.

 
W ramach e-wypożyczalni oferowane są następujące usługi:

 1. Wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego (balkoniki, kule, laski, materace przeciwodleżynowe).
 2. Wypożyczenia wózków inwalidzkich.

Tagi

pieluchomajtki, happy, majtki chłonne, wypożyczalnia, sprzęt rehabilitacyjny, wózki inwalidzkie, nietrzymanie moczu, problemy urologiczne, internetowa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, artykuły opatrunkowe, twoi bliscy, produkty do inkontynencji, środki pielęgnacyjne, sprzęt rehabilitacyjny do wypożyczenia, kompresy, plastry, gaza, rękawice diagnostyczne, bandaże, Pieluchomajtki Super Seni, Majtki chłonne Seni Active, Pieluchy anatomiczne, Wkładki urologiczne, Pieluszki Happy, Chusteczki nasączane, wypożyczalnia wózków inwalidzkich, Rękawice diagnostyczne niejałowe, balkoniki, kule, laski, materace przeciwodleżynowe, Wypożyczanie wózków inwalidzkich, Wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl