Ultra-Viol sp.j. Pietras, Purgał, Wójcik

ul. Stępowizna 34, 95-100 Zgierz tfx. +48 (42) 717 11 76 tfx. +48 (42) 717 19 59
Strona Internetowa: http://www.ultraviol.pl  Wyświetlono: 9845
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (42) 717 19 59
tfx: +48 (42) 717 11 76
www: http://www.ultraviol.pl, http://www.ultraviolsklep.pl - SKLEP INTERNETOWY
e-mail: biuro@ultraviol.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

ULTRAVIOL jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą sprzęt medyczny. Od 1993 roku nasz asortyment rozrósł się do kilkuset pozycji. Obecnie w naszej ofercie mamy kilkadziesiąt modeli negatoskopów, negatoskop do mammografii z żaluzjami, kilkadziesiąt typów lamp bakteriobójczych przepływowych i opraw bakteriobójczych bezpośredniego działania do dezynfekcji powietrza i powierzchni. Produkujemy także oprawy bakteriobójcze UV-C IP 65 dla przemysłu spożywczego,przetwórczego. Dezynfekcja powietrza i powierzchni przy uzyciu lamp bakteriobójczych jest tanią i skuteczną metodą podniesienia czystości mikrobiologicznej powietrza. Szczególnie lampy bakteriobójcze przepływowe NBVE dezynfekujące powietrze w obecności ludzi są niezastąpione w szpitalach, przychodniach i wszelkich skupiskach ludzkich.

Nowością produkcyjną firmy Ultraviol są negatoskopy serii LED NGP wykonane w technologii led o bardzo dobrych parametrach swiatła.

Ultraviol jest również producentem pierwszej polskiej lampy antydepresyjnej do fototerapii FOTOVITA skutecznej w leczeniu depresji sezonowej jesienno zimowej. Depresja sezonowa jest skutkiem braku światła słonecznego w okresie jesienno zimowym. Lampy fotovita emitujące jasne światło do światłoterapii oferujemy w trzech wersjach, lampa Fotovita FV10L duża 10.000 Lux, lampa Fotovita FV10M  średnia 5000 Lux, lampa Fotovita FV 10S mała 3200 Lux w odległości 50cm. Światłoterapia jasnym światłem leczy oraz zapobiega depresji sezonowej. Leczenie światłem jest bardzo popularną metodą światłolecznictwa.

Ultraviol jako pierwszy w Polsce produkuje stacje przeglądowe cyfrowych i analogowych obrazów DICO negatoskop cyfrowy  przeznaczone do pracy w warunkach sali operacyjnej. Stacja DICO jest to komputer medyczny z monitorem referencyjnym, umożliwia podgląd obrazów medycznych z serwera szpitalnego lub innych nośników, może pracować jako niezależne urządzenie lub w ramach systemów PACS, RIS i HIS w oddziałach szpitalnych, bloku operacyjnym. Stacja DICO często nazywana jest negatoskopem cyfrowym z racji podobieństwa co do spełnianych funkcji przez negatoskop analogowy tradycyjny.

Ultraviol jest wyłacznym dystrybutorem firmy dr. Honle producenta lamp UVB I UVA do leczenia łuszczycy i bielactwa. Lampy UVB i UVA uzupełniają ofertę Ultraviol w zakresie urządzeń do lecznia światłem. Światłolecznictwo inaczej swiatłoterapia to uznane metody leczenia światłem wielu schorzeń wynikajacych z deficytu światła słonecznego w Polsce. Lampy UVB i UVA Dermalight oferowane są w różnych wielkościach od małych przenośnych Dermalight D80 do tzw. ścianek Dermalight D1000 , D3000 do naświetlania całego ciała pacjenta. Dodatkowo oferujemy lampy led i projektory lekarskie led, projektory medyczne halogenowe. Ergonomiczne stanowisko opisowe diagnostyczne do radiologii cyfrowej Breis/PACS do opisu cyfrowych zdjęć rtg.

Wszyskie oferowane urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Liczne referencje potwierdzają jakość i walory użytkowe oferowanego sprzętu medycznego.Produkowana aparatura medyczna sprzedawana jest także w całej Europie.

Tagi

negatoskop, negatoskopy, producent negatoskopów, produkcja negatoskopów, lampy bakteriobójcze, leczenie łuszczycy, oprawy bakteriobójcze, lampy uvc, lampy bakteriobójcze przepływowe, oprawa bakteriobójcza, lampy do leczenia łuszczycy, lampy fotovita, monitory medyczne, aparatura medyczna, ultra viol, ultraviol, ultrawiol, ultra wiol, fotovita, lampa bakteriobójcza, dico, negatoskop cyfrowy, lampy antydepresyjne, UVB, UVC, Ultraviol, licznik czasu pracy, liczniki czasu pracy, Lampy bakteriobójcze przepływowe, bezposredniego działania oraz liczniki czasu pracy lamp bakteriobójczych produkcji Ultraviol, promienie UVA i UVB, Urządzenia dermalight, negatoskop led, diodowy, ngp, komputer medyczny

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl