Sanatorium uzdrowiskowe "Energetyk"

ul. Żeromskiego 4, 72-600 Świnoujście tel. +48 (91) 321 24 83 tfx. +48 (91) 322 37 00
Strona Internetowa: http://www.su-energetyk.pl  Wyświetlono: 18325
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (91) 321 24 83
tfx: +48 (91) 322 37 00
www: http://www.su-energetyk.pl
e-mail: recepcja@su-energetyk.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Sanatorium Uzdrowiskowe "ENERGETYK" to ośrodek przy promenadzie, 70m od morza.
Posiadamy apartamenty i pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z TV satelitarną, telefonem, łazienką.

Cena osobodnia / nocleg + wyżywienie 3 posiłki + 2 zabiegi/ w zależności od wielkości pokoju i terminu wynosi od 125zł do 175zł.

Leczymy:
choroby serca i naczyń, nadciśnienie i niedociśnienie, miażdżyce tętnic, astmę, rozedmę płuc, nieżyty nosa, zatok i krtani, cukrzyce typu II nieinsulinozależną, tarczycę, choroby kobiece, wczesną cukrzycę, choroby reumatologiczne i dermatologiczne, otyłość oraz osteoporozę.

Sanatorium posiada własną stołówkę, kawiarnię, zakład fryzjerski, bazę zabiegową.

Wykonujemy na miejscu następujące zabiegi:
kąpiel solankowa, lV-komorowa, perełkowa, okłady borowinowe i parafinowe, inhalacje solankowe, pole magnetyczne, laser, ultradźwięki, lampa solux i biotron, elektrolecznictwo, interdyn, terapuls, masaż wirowy, podwodny, klasyczny, limfatyczny, wibracyjny i relaksacyjny na fotelu, gimnastyka zbiorowa i indywidualna, siłownia, krioterapia.

Uwaga: ośrodek jest wyposażony w dwie windy osobowe.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium "Energetyk" to jedna z nowocześniejszych placówek uzdrowiskowych w Polsce, położona w dzielnicy uzdrowiskowej miasta Świnoujścia.

Historia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sanatorium "Energetyk" sięga roku 1962. Utworzone wówczas i konsekwentnie rozbudowywane przez kolejne lata w sercu strefy uzdrowiskowej Świnoujścia zakładowe sanatorium uzdrowiskowe, należące do Zrzeszenia Związków Zawodowych Energetyki, przeszło ewolucje stając się aktualnie samodzielną i samofinansującą się placówką leczniczą, specjalistycznym, uznanym i wieloprofilowym ośrodkiem, wpisanym w krajową sieć specjalistycznych placówek ochrony zdrowia.

W ośrodku stanowiącym jednolitą całość znajduje się:
- baza hotelowa: pokoje jedno i dwu-osobowe i trzy-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym / kabina prysznicowa. WC, umywalka/ wyposażonych w sprzęt RTV, telefon, lodówkę itp.;
- kompleks gastrnomiczno-żywieniowy realizujący diety zaordynowane przez lekarzy specjalistów, zgodnie z wytycznymi Instytutu Zdrowego Żywienia;
- zakład przyrodo-leczniczy, w którym prowadzi się zabiegi w zakresie.

Sanatorium "Energetyk" organizuje turnusy ogólnousprawniające z programem rekreacyjnym i specjalistyczne z programem psychoterapeutycznym dla następujących grup osób: a/ z chorobami układu krążenia b/ ze schorzeniami układu oddechowego oraz osób starszych, niepełnosprawnych z ogólnego stanu zdrowia. Ponadto Sanatorium "Energtyk" świadczy usługi lecznicze dla grup zorganizowanych w ramach umów podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia, dla osób indywidualnych nie posiadających skierowań.

Do dyspozycji kuracjuszy są ponadto: kawiarnia, taras widokowy, gabinet fryzjerski.

Na terenie ośrodka prowadzona jest działalność kuluralno-oświatowa, w ramach której istnieje możliwość organizowania różnego rodzaju imprez takich jak: - wycieczki turystyczno-krajoznawcze / m.in. do Szczecina, Kołobrzegu Kamienia Pomorskiego, po wyspie Wolin, do Berlina, Kopenhagi, Malme/
- imprezy kulturalno-rozrywkowe
- wieczorki taneczne
- ogniska

Ośrodek prowadzi całoroczną działalność.

Tagi

rehabilitacja, masaż leczniczy, sanatorium, zabiegi lecznicze zachodniopomorskie, gimnastyka lecznicza, masaże, ośrodek wypoczynkowy Świnoujście, wczasy zachodniopomorskie, kąpiel solankowa, kąpiel 4-komorowa, okład borowinowy, okład parafinowy, inhalacja solankowa, ultradźwięki, masaż wibracyjny, hydromasaż

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl