Przedszkole Prywatne Elżbiety Raczyńskiej

ul. Rodakowskiego 1A, 93-277 Łódź tel. +48 (42) 643 47 92 gsm. +48 509 972 426
Strona Internetowa: http://www.przedszkole.mojedane.pl  Wyświetlono: 10571
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (42) 643 47 92
www: http://www.przedszkole.mojedane.pl
e-mail: pper1@op.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Działamy od 1 WRZEŚNIA 1991r. na podstawie decyzji Ministra Edukacji Narodowej z dn. 21.06.91r. pod nadzorem Kuratora Oświaty i Wychowania w Łodzi. Pracujemy w oparciu o program zatwierdzony przez MEN.

Od początku przedszkolem kieruje dyrektor Elżbieta Raczyńska posiadająca wyższe wykształcenie pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne. Jej osobowość, wiedza i doświadczenie tworzą niepowtarzalny klimat naszego przedszkola.

W otoczeniu dużego, zielonego ogrodu, z różnorodnymi drzewami, górką, łąką, placem zabaw, z dala od ulicznego zgiełku mieści się nasze przedszkole. Na parterze, oprócz przestronnej szatni mamy 2 sale do zabaw i zajęć dla najmłodszych. Tam też znajduje się sypialnia dla dzieci, które potrzebują poobiedniego snu.

Starsze przedszkolaki 5-cio i 6-cio letnie uczą się i bawią w salach na piętrze. Podobnie, jak ich młodsi koledzy spędzają czas w otoczeniu zabawek i pomocy dydaktycznych odpowiednich do ich wieku, potrzeb i zainteresowań.

Wyposażone w różnorodny sprzęt sala gimnastyczna służy dzieciom do zabaw i ćwiczeń ruchowych oraz zajęć taneczno-rytmicznych. Tam też Rodzice i Dziadkowie maja okazję oglądać występy swoich pociech i wspólnie z nimi świętować różne uroczystości.

Dziećmi opiekują się nauczycielki z różnym stażem pracy i o różnorodnych osobowościach. Wszystkie maja dużą wiedzę o potrzebach rozwojowych dzieci. Umiejętnie wspierają je w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Pozwala im na to zdobyte wykształcenie pedagogiczne i otwarcie na wiedzę wspomagającą dziecko w jego wszechstronnym rozwoju.

Jak wygląda nasze przedszkole możecie zobaczyć tutaj.

Tworzymy jedną wielką rodzinę
Pozostały personel doskonale znający potrzeby i upodobanie dzieci, troszczy się o to, aby czuły się u nas "jak u siebie w domu"
Atmosfera panująca w naszym przedszkolu tworzy niepowtarzalną więź między nami, dziećmi i ich Rodzicami, umożliwiającą nam kontakty z naszymi wychowankami. Częste odwiedziny, letnie kolonie przedszkolaków i ich starszych kolegów, spotkania i rozmowy dają nam okazję do satysfakcji i wspólnej radości z ich sukcesów i osiągnięć szkolnych.

Tagi

Opieka nad dziećmi, nauka języka angielskiego, nauka języka niemieckiego, rytmika, zajęcia ruchowo-taneczne, zajęcia plastyczne, gimnastyka korekcyjna, zajęcia karate dla dzieci, basen, przedszkole z basenem, opieka logopedyczna, Łódź, łódzkie, Przedszkole Prywatne, Przedszkole Łódź, Przedszkole Łódzkie, Małoliczne grupy, Rytmika Łódź

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl