Wyświetlono: 3794
Ładuję...

Dane kontaktowe

gsm: +48 502 243 332
e-mail: czerwiec293@wp.pl

Opis firmy

BIURO RACHUNKOWE ŻYWIEC

 

Działamy na rynku od 2000 roku.

Nasze Biuro Rachunkowe mieści się przy ul. Wesołej 6 w Żywcu.

Rozliczamy podatek dochodowy w Niemczech w Finanzamt.
Biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi księgowo-kadrowe dla firm.


Świadczymy następujące usługi:


• księgowe, które obejmuje m.in. prowadzenie książki przychodów i rozchodów (KPiR) oraz prowadzenie ewidencji ryczałtowych, rejestrów VAT , rozliczenie podatków z Urzędem Skarbowym. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym prowadzimy w formie elektronicznej co ułatwia pracę oraz kontakt między biurem i kontrahentami. W chwili obecnej jest zatrudnionych 5 osób. Biuro posiada ubezpiecznie OC na kwotę 15000,00 EUR na każdego kontrahenta.
• kadrowo-płacowe, obejmujące między innymi sporządzanie list płac, przygotowywanie dokumentacji do PFRON w celu uzyskania dofinansowania przy zatrudnieniu osoby niepełnosprawnej, sporządzanie deklaracji do ZUS, prowadzenie akt osobowych, rozliczenia z ZUS-em prowadzimy również w formie elektronicznej.
• pozostałe, wśród których możemy wymienić miedzy innymi sporządzanie zeznań rocznych, sporządzanie wniosków o zwrot VAT za materiały budowlane oraz pomoc w zakładaniu i likwidowaniu firmy.
• BHP-szkolenia z odpowiednimi uprawnieniami .

Zatrudniamy wykwalifikowane kadry. Pracownicy posiadają certyfikat Ministra Finansów oraz posiadają wykształcenie wyższe ekonomiczne, a także kilkunastoletnią praktykę w księgowości. Pracownicy biura regularnie biorą udział w szkoleniach prowadzonych przez wyspecjalizowane firmy w dziedzinie prawa podatkowego. Praca biura jest wspomagana przez nowoczesne systemy informatyczne, pracujemy w programie księgowym CDN OPTIMA.

Od początku działalności nie mieliśmy problemów przy kontrolach skarbowych oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Telefony kontaktowe: 502243332, 883077313, 333338060.

Tagi

usługi księgowe, płace, ZUS, szkolenia BHP, księgowość, rozliczanie podatków, sporządzanie zeznań rocznych, pomoc w zakładaniu i likwidowaniu firmy, sporządzanie deklaracji do ZUS, prowadzenie akt osobowych, rozliczenia z ZUS-em, prowadzenie ewidencji ryczałtowych, rejestry VAT, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl