"Igus" Sp. z o.o.

ul. Nakielska 3, 01-106 Warszawa tel. +48 (22) 863 57 70 tel. +48 (22) 863 61 69
Strona Internetowa: http://www.igus.pl  Wyświetlono: 12895
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (22) 863 61 69
www: http://www.igus.pl
e-mail: info@igus.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych. Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ideą jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie posiadamy przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w: Lublinie, GLiwicach, Legnicy i Bydgoszczy.

Tagi

Kable, Kablowody, Łańcuchy, łożyska, łożyska ślizgowe, łożyska liniowe, łożyska wahliwe, nakrętki trapezowe, światłowody, tulejki, prowadnice, prowadnice liniowe, serwoprzewody, automatyka przemysłowa, tworzywa sztuczne, przewody do połączeń ruchomych, kable do połączeń ruchomych, kable elastyczne, przewody, stoliki liniowe, tulejki ślizgowe

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl