Wyświetlono: 6695
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (34) 327 47 58
fax: +48 (34) 327 45 48
www: http://www.polcar.eu
e-mail: office@polcartruck.pl

Opis firmy

 

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1994 roku.

Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnoeuropejskie korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.

Siedziba Naszej Firmy znajduje się w Poczesnej koło Czestochowy. Posiadamy autoryzowany serwis, sklep firmowy, okręgową stację kontroli pojazdów, myjnię. Liczba naszych Klientów przekracza pół tysiąca. Posiadamy nowoczesny sprzet diagnostyczny renomowanych firm dzięki, któremu poziom świadczonych przez nas usług jest wysoki.

Poprzez współpracę z czołowymi producentami w Europie zapewniamy naszym Klientom towar i usługę najwyższej jakości co wpływa na jakość świadczonych przez nas usług i jest gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa samochodów. Nasze usługi wykonywane sa zgodnie z wymogami autoryzacji.

Tagi

sprzedaż części samochodowych, serwis samochodów ciężarowych Śląskie, serwis autobusów Śląskie, Polcar Śląskie, naprawa naczep Śląskie, langerdorf Śląskie, koegel Śląskie, knorr- bremse, stacja kontroli pojazdów Ślaskie, wabco service center, samochody-badania techniczne

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl