Lemarpol-Wózki Widłowe Sp.z o.o.

ul. Krakowska 123, 34-120 Andrychów gsm. +48 691 500 215
Strona Internetowa: http://www.widlowe.info  Wyświetlono: 5780
Ładuję...

Dane kontaktowe

gsm: +48 691 500 215
www: http://www.widlowe.info
e-mail: daniel@lemarpol.pl

Opis firmy

EMARPOL-Wózki Widłowe Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, wyłącznie z kapitałem polskim. Jej działalność datuje się od 1994r.

Posiada znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak KOMATSU, TOYOTA itd.

Ofertę sprzedaży Firmy poszerza sprzedaż części zamiennych do wszelkiego typu wózków widłowych, dzięki czemu nie ma problemu z usługami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi.

Spółka posiada największy, co do ilości posiadanych maszyn skład celny wózków widłowych, wózków paletowych ręcznych oraz części zamiennych, co pozwala szybko i sprawnie reagować na potrzeby klientów.

Tagi

wózki widłowe, wózki magazynowe, wózki elektryczne, wózki spalinowe, wózki chińskie, wózki uzywane, wózki nowe, wynajem wózków widłowych, Nissan, Toyota, Komatsu, wózki wynajem, wozki widlowe, wozki, wózki Toyota, wózki Nissan, wózki Komatsu, wynajem długoterminowy wóżków

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl