Kawiarnia Gehanowska, Restauracja "Pod Słońcem"

ul. Rynek Główny 43, 31-013 Kraków tfx. +48 (12) 422 93 78
Strona Internetowa: http://www.gehanowska.pl  Wyświetlono: 3077
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 422 93 78
www: http://www.gehanowska.pl
e-mail: gehanowska@poczta.fm

Opis firmy

Restauracja mieści się w zabytkowych, średniowiecznych piwnicach na Krakowskim Rynku Głównym, nad którymi góruje olbrzymi, kamienny wizerunek słońca. Pan Słońce, w postaci kunsztownej kamiennej rzeźby przyświeca gościom jedzącym w tej cieszącej się powodzeniem restauracji. Przyjazna obsługa serwuje dobre jedzenie rzeszom zarówno lokalnej klienteli jak i turystów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie od obiadu w wesołym gronie przyjaciół i przystępnej cenie, do wyszukanej kolacji przy świecach i lampce wybornego wina. Sama restauracja czynna jest od południa do północy. Restauracja w lecie klimatyzowana, a w zimie posiadająca kominek, spełni gusta każdego klienta. Całość lokalu łączy w sobie cechy restauracji i pubu, gdzie klimat, muzyka, a przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej stwarzają kameralny nastrój. Na parterze znajduje się elegancka i nostalgiczna kawiarnia, chętnie odwiedzana przez znane osoby życia politycznego i kulturalnego. Olbrzymie okno otwiera widok jak kalejdoskop na krakowski Rynek. Kawiarnia otwarta jest już od 8 rano, kiedy to podaje się dobrą kawę i smaczne zestawy śniadaniowe. Latem zapraszamy do jednego z najbardziej popularnych ogródków na Rynku. Organizujemy imprezy okolicznościowe (na miejscu do 80 osób) oraz cateringowe poza lokalem do 100 osób.

Tagi

restauracja, Restauracja Pod Słońcem, restauracje Kraków, kawiarnia, Kawiarnia Gehanowska, kawiarnie Kraków, imprezy okolicznościowe, catering, dania objadowe, desery, zestawy śniadaniowe, restauracja Kraków, kawiarnia Kraków

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl