Restauracja Orbita

ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław tel. +48 (71) 350 05 40 tel. +48 (71) 350 10 26
Strona Internetowa: http://restauracjaorbita.pl  Wyświetlono: 2439
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (71) 350 10 26
www: http://restauracjaorbita.pl, http://orbita.pl, http://spartan.wroc.pl
e-mail: restauracja@orbita.pl, mw@orbita.pl, recepcja@orbita.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Orbita znajdującej się w hotelu Orbita we Wrocławiu w sąsiedztwie Parku Zachodniego oraz osiedla Popowice. Restauracja Orbita to miejsce w którym elegancja i smak łączą się w całość, tworząc niepowtarzalny klimat każdego spotkania. Szczególnie zapraszamy na przyjęcia okolicznościowe oraz spotkania firmowe i biznesowe.

Do dyspozycji gości hotelowych oddajemy stylową restaurację. W godzinach 7.00 - 10.00 serwujemy śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Od godziny 13.00 do 22.00 (lub dłużej, do tzw. ostatniego gościa) można zakosztować wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej, czy też odprężyć się w naszym drink- barze delektując się lampką wina.

Restauracja przy hotelu Orbita łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Wspaniała atmosfera złożona z ciepłych barw i delikatnego wystroju jest idealnym miejscem na lunch firmowy, obiad w rodzinnym gronie lub spokojną kolację. Miła i fachowa obsługa zapozna Państwa z dużym wyborem potraw kuchni polskiej i europejskiej.

Restauracja Orbita mieści się w trzygwiazdkowym hotelu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zachodniego, w pobliżu osiedla Popowice. Gościom oferujemy przestronne miejsca parkingowe (monitorowane), a także możliwość skorzystania z pokoi hotelowych.

Restauracja czynna jest w godz. 12-22.00 (Poniedziałek - Niedziela) Śniadania w godz. 7-10.00 (stół szwedzki)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą organizacji przyjęć weselnych.

Tagi

hotel Wrocław, hotele Wrocław, restauracja Wrocław, restaturacje Wrocław, przyjęcia Wrocław, organizacja imprez Wrocław, bankiety Wrocław, wesela Wrocław, chrzciny Wrocław, konferencje Wrocław, szkolenia Wrocław, Hala Orbita, Restauracja Orbita, Hotel Orbita, komunie Wrocław, studniówki Wrocławstypy Wrocław, imprezy okolicznościowe Wrocław, obiady, kolacje, przerwy kawowe, lunche, Wrocław

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl