"Lukios" Usługi Transportowe W. Rajczyk. TARTAK EKO-LUKIOS

ul. Powstańców Wielkopolskich 21, 62-200 Gniezno tel. +48 (61) 426 66 36 tel. +48 (61) 426 67 57
Strona Internetowa: http://www.ekotartak.pl  Wyświetlono: 8257
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (60) 388 91 93
www: http://www.ekotartak.pl
e-mail: rajczyk@ekotartaki.pl

Opis firmy

Tartak w Gnieźnie to 70-letnia tradycja, powstał podczas II wojny światowej.
Po wojnie tartak został upaństwowiony i kontynuował dalej działalność produkcyjną. Od tego czasu podlegał różnym nadrzędnym przedsiębiorstwom.
We wrześniu 1974 roku tartak gnieźnieński spalił się, a swoją działalność wznowił po odbudowaniu w styczniu 1975 roku.
W kwietniu 2007 roku stał się własnością rodzinną i przybrał nazwę TARTAK EKO-LUKIOS.
Roczny przerób wynosi ok. 18 000m drewna.
Tartak specjalizuje się w wykonywaniu więźby dachowej, łat, tarcicy obrzynanej i nieobrzynanej, elementów ogrodowych, na zamówienie klienta elementy heblowane. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. Jako jedyny tartak w promieniu 100 km posiadamy dwie linie trakowe. Najczęściej używanym drewnem do przerobu jest: sosna, świerk, modrzew i brzoza.
Swoje usługi oferujemy nie tylko na terenie Gniezna i Wielkopolski, lecz także na terenie całego kraju oraz Europy. Swoje produkty sprzedajemy na terenie Niemiec, Holandii, Francji, gdzie są cenione za wysoką jakość i funkcjonalność oraz zgodność z naturą.
Drewno sprzedawane przez nas posiada certyfikat Lasów Państwowych, kupując u nas nabywają Państwo wyrób wysokiej jakości po umiarkowanej cenie.
Naszą dewizą jest szybka terminowa realizacja zamówień.

Tagi

gniezno spedycja, lukios gniezno, spedycja, tartak, tartak w gnieźnie, transport gniezno, usługi transportowe gniezno, więźba dachowa, elementy ogrodowe, belki, usługowe przecieranie drewna, impregnacja zanurzeniowa, usługi transportowe, transportowe gniezno, transport, transport krajowy gniezno, tarcica gniezno, tarcica, lukios, Eko-lukios

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl