Wyświetlono: 93152
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (87) 421 75 32
www: http://www.mazury.info.pl/ciz/
e-mail: lidia.ciz@wp.pl

Opis firmy

Spływy Kajakowe rzeką Sapiną Kruklanki - już od 50 zł!

 

OFERTA

 

 

SPŁYW KAJAKOWY

 

Krótki

Długość trasy: 4km, Czas: 1- 1,5h

Spokojna, przyjemna przygoda, idealna dla rodzin z dziećmi.

 

Średni

Długość trasy: 8km, Czas: 2,5- 3,5h

Gotowi na szeroką wodę? Uroki jeziora Kruklin pozwolą odpocząć wśród mazurskich lasów, następnie jezioro Patelnia i rzeką Sapiną do bazy.

 

Długi

Długość trasy: 21km, Czas:5- 7h

Trasa dla wytrwałych kajakarzy! 21 kilometrowy szlak prowadzący przez szereg jezior mazurskich z pewnością dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń.

 

 

Na szlaku mamy śluzę w Przerwankach

oraz jeden z najpiękniejszych odcinków Sapiny

 

 

Zapraszamy na spływy kajakowe rzeką Sapiną. Rzeka Sapina przepływa przez jeziora: Kruklin, Patelnia, Gołdopiwo, Wilkus, Pozezdrze, Stręgiel i uchodzi do jeziora Święcajty. Szlak kajakowy Sapiną prowadzi przez bardzo urokliwe tereny Mazur. Trasa od j. Kruklin do j. Stręgiel jest objęta strefą ciszy.

Polecamy również wycieczki kajakowe po samym jeziorze Gołdopiwo.

Z przyjemnością udzielimy wszystkich informacji dotyczących szlaków kajakowych oraz miejsc w okolicy wartych obejrzenia.

 

Kontakt:

Piotr Ciż

tel. 501 971 453 lub 504 393 936

kajakiciz@gmail.com

Tagi

kajaki Sapina, spływy kajakowe, Mazury, Warmia i Mazury, spływy kajakowe na Mazurach, kajaki Kruklanki, spływy kajakowe Mazury, kajaki Giżycko, spływy Spiną, spływy kajakowe Sapiną, kajaki Mazury, spływy kajakowe Warmia i Mazury, spływy kajakowe warmińsko-mazurskie, atrakcje Warmia i Mazury, rodzinne spływy kajakowe, Sapina

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl