Hotel Jagielloński w Sanoku

ul. Jagiellońska 49, 38-500 Sanok tfx. +48 (13) 463 12 08 tel. +48 (13) 464 12 94
Strona Internetowa: http://www.hoteljagiellonski.pl  Wyświetlono: 7831
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (13) 463 12 08
www: http://www.hoteljagiellonski.pl
e-mail: jagillonskisanok@wp.pl

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hotel i Restauracja "Jagielloński" jest hotelem trzygwiazdkowym położonym 500 m poniżej centrum miasta przy trasie w kierunku Leska, Ustrzyk Dolnych i Przemyśla, co stwarza doskonałą bazę wypadową w Bieszczady i na Słowację.

Hotel posiada 22 pokoje w tym 2 apartamenty.

W komfortowo wyposażonych pokojach z łazienkami, telefonem, TV + TV-sat znajdziesz wszystko co bedzie potrzebne do wypoczynku i pracy. Dla gości zmotoryzowanych zapewniamy całodobowy, bezpłatny, monitorowany i zamykany parking.

W Sanoku znajduje się dużo zabytków kulturalnych, największy w Europie Skansen - muzeum budownictwa ludowego, stała wystawa prac malarskich pana Beksińskiego, ponadto w zamku można obejrzeć największy zbiór ikon w Polsce.

Restauracja "Jagielloński", w całości klimatyzowana, mieszcząca się w hotelu oferuje Państwu bardzo bogaty zestaw smacznych i wyszukanych dań kuchni polskiej, wegetariańskiej i orientalnej.

Tagi

bona hotel, Sanok, sale konferencyjne, restauracje, restauracja, pokoje, podkarpackie, noclegi, hotel jagielloński, hotele, hotel, catering, katering, spa Sanok, basen Sanok, catering Sanok, konferencje

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl