Hotel Ośrodka Szkoleniowego CS Szkolenie i Doradztwo Filia

ul. Boczna 12, 50-502 Wrocław tel. +48 (71) 367 33 30
Strona Internetowa: http://www.csid.pl/wroclaw.php  Wyświetlono: 7714
Ładuję...

Dane kontaktowe

telefon: +48 (71) 367 33 30
www: http://www.csid.pl/wroclaw.php
e-mail: filia.wroclaw@csid.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami szkoleniowymi, pracownią komputerową oraz salami konferencyjnymi.

Do Państwa dyspozycji pozostaje również tanie zaplecze hotelowo-gastronomiczne.

Naszym gościom oferujemy 115 miejsc noclegowych w apartamentach oraz w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy z nich wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny.

Stołówka oferuje smaczne całodzienne wyżywienie.

Na życzenie klienta organizujemy imprezy okolicznościowe, jubileusze, bankiety, konferencje.

Nasi goście mogą skorzystać również z usług salonu kosmetycznego - www.beyouty.pl

Na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów. W obiekcie również jest możliwość skorzystania z siłowni, bilarda oraz gabinetu masażu.

wroclaw
 

 

Proponowane przez nas sale wykładowe są przygotowane do organizacji spotkań od 13 do 50 osób. Każda z sal ma możliwość swobodnej aranżacji w zależności od potrzeb prowadzącego spotkanie lub charakteru zajęć. Sala komputerowa pozwala na efektywne zajęcia informatyczne dla 10 uczestników lub prowadzenie wideokonferencji, co podnosi standard i rangę spotkań na odległość. Wszystkie nasze sale sprzyjają miłej i komfortowej nauce czy spotkaniu. Sale do przygotowania zawodowego w zakresie organizacji i prowadzenia ruchu kolejowego pozwalają na wszechstronne poznanie i przygotowanie się do pracy na różnego typu urządzeniach.

wroclaw
 

W naszym obiekcie mamy 115 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4 - osobowych. Mamy również 3 apartamenty, w tym jeden z łóżkiem małżeńskim. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny z prysznicem. Wyposażone są w telewizory, radia, czajniki, szklanki.

rodzaj pokoju ilość pokoi cena standardowa cena weekendowa
1-osobowy 4 110 -
2-osobowy 13 160 -
3-osobowy 21 210 -
4-osobowy 2 280 -
5-osobowy 1 350 -
apartament 3 210 -

Dla studentów oferujemy miejsca w pokojach 3-,4,5, osobowych, w cenie 55 zł za osobę.
Dzieci do lat 5 w pokoju rodziców nie zajmujące osobnego łóżka - gratis.

rodzaj pokoju ilość pokoi cena standardowa
ze śniadaniem
cena weekendowa
ze śniadaniem
1-osobowy 4 122 -
2-osobowy 13 184 -
miejsce w pokoju 3-osobowym 21 82 -
4-osobowy 2 328 -
5-osobowy 1 410 -
apartament 3 234 -

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 a kończy o 12.00 dnia następnego. Przedłużenie pobytu zgłasza się w recepcji do 10.00 godz. Opłatę za usługi dokonuje się gotówką lub kartą.

Na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów. W obiekcie również jest możliwość skorzystania z siłowni , bilarda, salonu kosmetycznego oraz gabinetu masażu. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie, oraz przez internet. Dzieci do lat 5 w pokoju rodziców nie zajmujące osobnego łoózka - gratis. Oferujemy atrakcyjne rabaty dla grup wycieczkowych. Recepcja posługuje sie językiem angielskim. Dla naszych gości udostepniamy punkt WiFi .Na miejscu jest restauracja, oferująca całodzienne wyżywienie.

Tagi

hotel, sale konferncyjne, konferencje, wynajem sali konferencyjnej, bankiety, wyżywienie, imprezy okolicznościowe, noclegi woj. dolnośląskie, apartamenty Wrocław, noclegi Wrocław, szkolenia Wrocław, apartamenty woj. dolnośląskie, kwatery Wrocław, pokoje Wrocław, hotel Wrocław, hotele Wrocław, hotel woj. dolnośląskie, hotele woj. dolnośląskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl