Hotel Polski "Pod Białym Orłem"

ul. Pijarska 17, 31-015 Kraków tfx. +48 (12) 422 11 44 fax. +48 (12) 422 14 26
Strona Internetowa: http://www.podorlem.com.pl  Wyświetlono: 7403
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (12) 422 11 44
fax: +48 (12) 422 14 26
www: http://www.podorlem.com.pl
e-mail: hotel.polski@podorlem.com.pl

Opis firmy

Drodzy Goście,  cieszymy się bardzo, iż możemy zaprosić Państwa do naszego hotelu. Mamy nadzieję, że pobyt u nas oraz zwiedzanie Krakowa spełni Państwa oczekiwania i stanie się ciekawym i miłym sposobem spędzenia wolnego czasu zarówno podczas urlopu, jak i w trakcie służbowego pobytu w naszym mieście.

Bogata historia hotelu, lokalizacja w centrum Starego Miasta, piękne wnętrza oraz miły i zawsze pomocny personel sprawia, że Hotel Polski Pod Białym Orłem to miejsce z niezwykłym klimatem...

Kontynuujemy tradycję polskiej gościnności w imieniu właścicieli, Rodziny Książąt Czartoryskich. Przywiązujemy ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych Gości.
Zasada „Hospes Hospiti sacer” (Gość Gospodarzowi Święty) obowiązuje u nas nieustająco.

Największą nagrodą są dla nas momenty, gdy słyszymy słowa: „Przyjaciele polecili nam Wasz hotel”.

Tagi

apartamenty, centrum konferencyjne, hotel, hotel dla dzieci, hotel dla niepełnosprawnych, hotel kraków, hotel polski, hotel stare miasto, hotel w centrum, hotel w centrum krakowa, hotel w krakowie, hotele, hotele kraków, hotele trzygwiazdkowe kraków, nocleg, nocleg kraków, noclegi, pokoje, pokoje kraków, pokój, sala do wynajęcia, sale do wynajęcia, weekend kraków, wypoczynek

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl