Dom Pracy Twórczej w Ciążeniu

ul. Wolności 33, 62-404 Ciążeń tfx. +48 (63) 276 41 55 tel. +48 (63) 276 41 24
Strona Internetowa: http://palace.amu.edu.pl  Wyświetlono: 10469
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (63) 276 41 55
www: http://palace.amu.edu.pl, http://amu.edu.pl/s/_struktura/domy-konferencyjne/dom-pracy-tworczej-w-ciazeniu
e-mail: ciazen@amu.edu.pl

Formy płatności

  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

Ośrodek konferencyjny

Z pałacu korzystać mogą grupy zorganizowane i osoby prywatne. Do dyspozycji są 64 miejsca noclegowe w pokojach 2- i 3-osobowych, jadalnia i kuchnia. Sale konferencyjne udostępniane są na spotkania, narady i szkolenia z pełnym lub częściowym wyżywieniem. Stworzone zaplecze turystyczne możliwa wykorzystywanie pałacu jako miejsca spotkań ludzi biznesu, kultury i sztuki oraz twórczej pracy wymagającej skupienia.

Pałac

Pałac w Ciążeniu jest jednym z najpiękniejszych przykładów architektury rokokowej w Wielkopolsce. Trzypiętrową budowlę o bogato zdobionej elewacji wieńczy mansardowy dach, a w reprezentacyjnych salach zachowały się rokokowe stiuki, wyjątkowej urody.

Park

Pałac otoczony jest parkiem założonym w XVIII wieku o powierzchni 12 ha, pięknie położonym na skarpie opadającej trzema tarasami ku Warcie. Pomnikowy starodrzew - ostoja licznych ptaków - ku południu otwiera się na rozległą panoramę Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.

Tagi

Pałace, Pomniki, Uniwersytet, Zbiory Masońskie, dom pracy twórczej UAM, Dom pracy twórczej Ciążeń, nolcegi, obiekty konferencyjne, sale konferencyjne, catering, zabytki Wielkopolska, katering

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl