Pałac Krobielowice

ul. Krobielowice 21, 55-080 Kąty Wrocławskie tfx. +48 (71) 316 61 14 tfx. +48 (71) 316 66 48
Strona Internetowa: http://www.palackrobielowice.com  Wyświetlono: 14593
Ładuję...

Dane kontaktowe

tfx: +48 (71) 316 66 48
tfx: +48 (71) 316 61 14
www: http://www.palackrobielowice.com
e-mail: info@palackrobielowice.com

Formy płatności

  • karta
  • gotówka
  • przelew

Opis firmy

O NAS

Pałac Krobielowice to jeden z najpiękniejszych zabytków położonych w pobliżu stolicy Dolnego Śląska- Wrocławia , na obszarze Parku Krajobrazowego Dolina Bystrzycy. Jest to renesansowo- barokowy obiekt, na terenie którego znajduje się restauracja, hotel oraz pole golfowe.

OFERTA

Hotel:

Dysponujemy pokojami 1-, -2 i 3- osobowymi o zróżnicowanym standardzie, w cenie od 99,00 zł do 350,00 zł. W cenie noclegu do dyspozycji gości jest również sauna fińska. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie.

Restauracja:

W menu restauracyjnym znajdą Państwo przeróżne dania, które z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wykwintnych podniebień.

Wesela, konferencje, imprezy plenerowe:

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju wydarzeń i imprez. Dysponujemy 5 salami konferencyjnymi o różnej wielkości, największa z nich- Sala Balowa, idealna do organizacji wesel może pomieścić do 100 osób. Wynajmujemy również teren wokół pałacu na imprezy plenerowe.

Pole golfowe:

Na terenie naszego obiektu znajduje się 9-dołkowe pole golfowe- Rycerski Klub Golfowy Krobielowice. Po więcej informacji zapraszamy na stronę pola: www.golfclub.com.pl .

Tagi

Pałac Krobielowice, Hotel Krobielowice, Noclegi dolnośląskie, restauracja, Noclegi, Hotele, Konferencyjne obiekty, Pałac dolnośląskie, pole golfowe, Rycerski Klub Golfowy, hotele dolnośląskie, hotel dolnośląskie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl