AESTHETIC PLACE Aleksandra Chludzińska

ul. Mariana Kołodzieja 20c, 80-180 Gdańsk gsm. +48 570 580 031
Strona Internetowa: http://www.moment.pl/aesthetic-place  Wyświetlono: 4439
Ładuję...

Dane kontaktowe

gsm: +48 570 580 031
www: http://www.moment.pl/aesthetic-place - Rezerwacje
e-mail: chludzinskaaleksandra@gmail.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9 - 15
Wtorek 9 - 21
Środa 9 - 15
Czwartek 9 - 15
Piątek 9 - 21
Sobota 12 - 17

Opis firmy

Witam serdecznie, nazywam się Aleksandra Chludzińska. Przygodę z kosmetologią a dokładniej jej nauką rozpoczęłam w 2009 roku. Na bieżąco poszerzałam swoją wiedzę w szkołach oraz kursach co pozwoliło mi uzyskać tytuł MAGISTRA KOSMETOLOGII. Moim wielkim marzeniem było stworzyć miejsce, w którym będę mogła uszcześliwić niejedną osobę. Tak powstało miejsce AESTHETIC PLACE, w którym oferuję zabiegi z zakresu KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ. Największą satysfakcję w mojej pracy sprawia mi nie tylko poprawianie Waszego wyglądu ale również Waszego samopoczucia i pewności siebie.

Stale się rozwijam uszczestnicząc w szkoleniach, sympozjach oraz kongresach, aby móc wprowadzać do swojej pracy nowości rynkowe oraz nowoczesne techniki zabiegowe. Specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej.
Serdecznie zapraszam na spotkanie, gdzie trafisz w profesjonalne i bezpieczne ręce. Pracuje wyłącznie na medycznych i certyfikowanych preparatach. Na naszym spotkaniu wykonuje dokładną analizę skóry, dobieram spersonalizowany zabieg oraz tworzę Twoją indywidualną Kartę Klienta.
Zapraszam do kontaktu oraz na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ.

Po więcej zdjęć zapraszam na mój profil na Facebook'u: https://fb.me/aesthetic.place.gdansk

Tagi

Gabinet kosmetyczny Gdańsk, Kosmetyczka Gdańsk, Powiększanie ust Gdańsk, Mezoterapia igłowa Gdańsk, Nadpotliwość Gdańsk, Wypełnianie zmarszczek Gdańsk.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka - Dotacje na Innowacje.
©2014 Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: nFinity.pl